شرکت فرش جردن

شرکت فرش نساجی گلریسان کاشان با نام تجاری «جردن» با نزدیک سه دهه سابقه در سال 1373 فعالیت خود را در زمینه‌ طراحی و تولید انواع فرش ماشینی آغاز کرد.

این شرکت در راستای پیشبرد اهداف خود که شناساندن سلیقه ایرانی در بازارهای جهانی‌ و ایفای نقش اجتماعی برای اشتغال‌زایی پایدار در منطقه کاشان و آران و بیدگل (زادگاه و بزرگ‌ترین تولیدکننده صنعت فرش ماشینی دنیا) با ایجاد کارخانه تولیدی فعالیت خود را ادامه داد.

با این طرز تفکر، زیربنای شرکت بر مبنای صداقت مدیران و تعهد کارکنان برای خدمت‌رسانی به مشتری و اهتمام به ارتقای کیفیت پایه‌ریزی شده است.

 

ویژگی‌های «کارخانه جردن»

فرش جردن همیشه از پیشروان تولید فرش ماشینی مدرن و کلاسیک و تجلی اصالت و هنر ایرانی بوده و همواره با تکیه بر عنصر خلاقیت طراحان خود، سعی بر آن داشته تا متنوع‌ترین طرح‌ها و رنگ‌بندی‌ها را عرضه کند.

محصولات تولیدی این شرکت با استفاده از دستگاه‌های شونهر و وندویل در دسته‌بندی فرش‌های 500 شانه، 700 شانه، 1000 شانه و 1200 شانه با بهترین الیاف‌های آکریلیک ترک عرضه می‌شود.

کلیه تولیدات دارای نشان استاندارد ملی ایران بوده که این خود نشان از آزمایشگاه‌های مجهز و مهندسان مجرب و متخصص در کنترل کیفیت(QC) فرش جردن است.

 

ارزش‌های شرکت جردن

  • 30 سال سابقه
  • ایجاد اشتغال برای 80 متخصص در صنعت فرش به طور مستقیم و 300 نفر به صورت غیرمستقیم
  • صادرات به بیش از 15 کشور در 4 قاره جهان
  • 8حضور فعال در نمایشگاه دوموتکس (Domotex) آلمان، چین و ترکیه
  • کسب 2 عنوان صادرکننده برتر ملی از سوی سازمان توسعه تجارت

چشم‌انداز «جردن»

اراده مدیران این مجموعه خصوصی که در راه تلاش و سرمایه‌گذاری با مشکلات و چالش‌های بسیاری نیز روبه رو بوده‌اند اما هدف‌های معنوی  انگیزه‌ای فراتر از محرک‌های اقتصادی برای آنان داشته در سال‌های آتی مقارن است با بهره‌گیری از تمامی پتانسیل‌های بالقوه مجموعه و استفاده از تمامی فرصت‌های پیش روست.

در همین راستا حضور فعال در عرصه دانش و همگام شدن با تکنولوژی‌های روز دنیا و تعامل و هم‌افزایی علمی و تجربی با شرکت‌ها و سازمان‌های دانش بنیان داخل و خارج از کشور در اولویت اول کاری و سازمانی مجموعه فرش جردن قرارگرفته است.