خرید فرش عمده از جردن

کارخانه فرش ماشینی جردن کاشان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش در استان اصفهان است که در شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی واقع شده است.  فرش جردن تولیدکننده انواع فرش ماشینی 500 ، 700 ، 1000 ، 1200 شانه و 1500 شانه با تراکم بالا در ابعاد 4، 6، 9 و 12 متری به صورت انبوه است. شرکت جردن پخش کننده فرش ماشینی است که به سراسر جهان نیز صادرات دارد.

شما میتوانید جهت خرید عمده انواع فرش یا دریافت لیست قیمت فرش کاشان به صورت عمده با شماره 09134623800 تماس بگیرید. همچنین می‌توانید فرم درخواست زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

  خرید فرش عمده از کاشان چگونه است؟

  در کل دنیا فرش ایرانی از معروف‌ترین کف‌پوش‌ها به شمار می رود. در شهر کاشان بیش از ۷۰۰ کارخانه تولیدی فرش ثبت شده و به خاطر این تعدد بالای کارخانه‌ها، از شهرستان کاشان به عنوان پایتخت قالی در آسیا نیز نام برده می‍‌‌شود. کاشان دارای شهرک های متعددی است که از بزرگترین آن‌ها میتوان به شهرک راوند، شهرک صنعتی امیرکبیر، شهرک جعفرآباد و شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی اشاره کرد.

  دلیل معروف بودن فرش‌های کاشان، کیفیت بالا و مرغوب بودن این فرش‌هاست زیرا تولیدکنندگان با تولید فرش باکیفیت سعی در جذب مشتری بیشتری دارند. از آنجایی که فرش ماشینی قیمت پایینتری به نسبت فرش دستبافت دارد، همه افرادی که قصد خرید فرش ماشینی عمده دارند به سراغ کاشان می‌روند. برای همین ایران الخصوص کاشان به عنوان قطب اصلی تولید فرش ماشینی و صادرکننده فرش معرفی شده است.

   

  صادرات عمده فرش های کاشان

  صادرات عمده فرش ایرانی بیشتر به کشورهای اروپایی است که شامل انواع فرش های سنتی و مدرن می‌باشد. فرش های کلاسیک یا سنتی نماد فرهنگ و اصالت ایرانی است اما فرش های فانتزی و مدرن با بافت و طرحی متفاوت مانند انواع گلیم، فرش شگی و ماشینی سه بعدی هم برای اروپاییان جذاب است و هم طرفداران زیادی دارد.

  فروش عمده فرش ماشینی از کارخانه فرش جردن