فرش طوسی الماسی دلفینی فیلی

فرش طوسی

فرش طوسی یا فیلی، دلفینی، الماسی در دسته رنگ های سرد و خنثی قرار دارد و به کارگیری آن در دکوراسیون زیبایی و آرامش را ایجاد میکند. فرش فیلی به دلیل خنثی بودنش، فضای متعادلی را در دکوراسیون منزل شما ایجاد میکند. البته این تعادل به شرطی است که در انتخاب رنگ های سرد و گرم دقت و هوشمندی به خرج دهیم و رنگ ها را به صورت اصولی در دکوراسیون منزل به کار ببریم. در ادامه توضیحاتی در رابطه با انواع فرش طوسی، ست کردن آن با دکوراسیون، قیمت و خرید فرش ماشینی طوسی توضیح داده ایم.

فرش طوسی جدید

فرش وینتیج طوسی

فرش آشپزخانه طوسی

فرش 700 شانه طوسی تراکم 2550

فرش طوسی رنگ

قیمت فرش طوسی جدید

قیمت فرش طوسی با توجه به شانه، تراکم، اندازه انتخابی، جنس نخ، هایبالک بودن یا گلبرجسته بودن فرش، دستگاه فرش و … متفاوت است. در نتیجه قیمت فرش طوسی جدید با قدیم متفاوت نیست و تنها بخاطر جنس الیاف ممکن است قیمت آن متغیر باشد. انواع فرش طوسی 500 شانه، 700 شانه، 1200 شانه در سایزهای استاندارد همچون پادری، قالیچه، کناره، فرش آشپزخانه 4 و 6 متری، فرش اتاق خواب و فرش پذیرایی موجود میباشد. برای مشاهده قیمت سایزهای مختلف یک طرح باید از بخش اندازه سایز مدنظر خود را به همراه رنگ انتخاب کنید تا قیمت فرش به شما نمایش داده شود.

خرید فرش طوسی کاشان

برای خرید فرش طوسی کاشان به صورت مستقیم از کارخانه و بدون واسطه میتوانید از طریق سایت سفارش دهید تا به صورت رایگان برایتان درب منزل ارسال شود. انواع فرش جدید طوسی در طرح های متنوع افشان، لچک ترنجدار سبک های وینتیج کلاسیک، مدرن، نئو کلاسیک در جردن موجود است که مطابق سلیقه خود میتوانید از کارخانه کاشان تهیه کنید. خرید فرش ماشینی با اصالت را با جردن تجربه کنید.

بروزرسانی …
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
کاتالوگـــــ به زودی